tepelná čerpadla a solární panely - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak pořídit tepelné čerpadlo či solární panely v obcích Písek, Milevsko, Protivín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Tepelná čerpadla, sluneční panely - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože je to velmí pohodlné - vyplnění poptávky Vám zabere minimum času, zbytek je na firmách.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek (z různých stavebních oborů, tj. nejen na tepelná čerpadla či solární panely) a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože neriskujete - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože pravděpodobně ušetříte - pokud zavoláte jedné firmě, je možné že si nadsadí cenu. Pokud zadáte poptávku zde, pošleme ji až deseti firmám, které o sobě navzájem vědí - od většiny z nich proto dostanete rozumné nabídky.

Instalace tepelného čerpadla či soláčních panelů vyžaduje vysoké know-how - svěřte svoji poptávku zkušeným firmám!

Co můžete od firem požadovat

Nezapomeňte do poptávky uvést co vše požadujete, ušetříte si tak jednání s firmami které nejsou schopné nebo ochotné splnit Vaše požadavky. Mimo samotnou dodávku tepelného čerpadla nebo solárních kolektorů můžete chtít i zhotovení projektu. Potřebý je i výpočet ekonomické návratnosti, například při použití tepelného čerpadla země voda versus vzduch voda, V neposlední čadě, na ekologické zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární panely, je v řadě případů možné získat zajímavou státní dotaci. Firma která bude Vaši poptávku realizovat by to měla dobře vědět a umět Vám poradit čí získání dotace zprostředkovat.Příklady poptávek

podlahové topení v dřevostavbě
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Písek region: Jihočeský
datum: 25.09.2008
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás podlahové topení v dřevostavbě při využití solárních panelů,krbu a el.bojleru,obytná plocha je 100m2,podlaha dřevěná,objekt přízemní,termín 05.2009
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Tepelná čerpadla, solární kolektory

Předmět poptávky:
Příklad: Tepelné čerpadlo pro rodinný dům
Obor: Solární kolektory, tepelná čerpadla,
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.Podlahové topení v novostavbě RD.
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Protivín region: Jihočeský
datum: 27.10.2008
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Topení na zemní plyn, zateplený RD o podlahové ploše cca 140 m2. Možnost kombinace se solárními panely. Realizace: léto 2008.
Vrtaná studna + 2 vrty na tepelné čerpadlo v Brně
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Mirovice region: Jihočeský
datum: 12.12.2008
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám vrtanou studnu (hladina vody je údajně v hloubce 30m) a dva vrty 2*90m pro tepelné čerpadlo. Vše je umístěno na společném pozemku v Brně - Modřicích (lokalita Bobrava). Podle sousedů, kteří studny hojně mají, je podloží beze skal. Požaduji kompletní dodávku včetně vyřízení VŠECH formalit. Nabídku prosím rozdělte na studnu a vrty pro tepelné čerpadlo. Podle ceny vrtu volím mezi čerpadlem země-voda a vzduch-voda. petr.bednar@gtspartner.cz
tepelná čerpadla a solární panely: Písek, Milevsko, Protivín, Mirovice, Kovářov, Sepekov, Bernartice, Mirotice, Chyšky, Čimelice, Čížová, Albrechtice nad Vltavou, Záhoří, Dobev, Kestřany, Kluky ::
zaujalo nás   zaujalo nás (2)   tepelná čerpadla Seznam   Tepelná čerpadla info   Čerpadla do jezírek   Tepelná čerpadla - home