tepelná čerpadla a solární panely - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak pořídit tepelné čerpadlo či solární panely v obcích Plzeň a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Tepelná čerpadla, sluneční panely - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože je to velmí pohodlné - vyplnění poptávky Vám zabere minimum času, zbytek je na firmách.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek (z různých stavebních oborů, tj. nejen na tepelná čerpadla či solární panely) a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože neriskujete - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože pravděpodobně ušetříte - pokud zavoláte jedné firmě, je možné že si nadsadí cenu. Pokud zadáte poptávku zde, pošleme ji až deseti firmám, které o sobě navzájem vědí - od většiny z nich proto dostanete rozumné nabídky.

Instalace tepelného čerpadla či soláčních panelů vyžaduje vysoké know-how - svěřte svoji poptávku zkušeným firmám!

Co můžete od firem požadovat

Nezapomeňte do poptávky uvést co vše požadujete, ušetříte si tak jednání s firmami které nejsou schopné nebo ochotné splnit Vaše požadavky. Mimo samotnou dodávku tepelného čerpadla nebo solárních kolektorů můžete chtít i zhotovení projektu. Potřebý je i výpočet ekonomické návratnosti, například při použití tepelného čerpadla země voda versus vzduch voda, V neposlední čadě, na ekologické zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární panely, je v řadě případů možné získat zajímavou státní dotaci. Firma která bude Vaši poptávku realizovat by to měla dobře vědět a umět Vám poradit čí získání dotace zprostředkovat.Příklady poptávek

kompletní dodávka vytápění rodinného domu
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 15.07.2008
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Poptávám firmu, která zajistí dodávku vytápění rodinného domu - podlahová plocha přízemí 79 m2, podlahová plocha obytného podkroví 72 m2. Chceme kombinovat solární systém s elektrokotlem, podlahové topení v přízemí i podkroví. Uvažujeme o akumulační nádobě (600/150 litrů).Dům má vypočtenou tepelnou ztrátu 7kW/m2 (jedná se o nízkoenergetický dům). Realizace druhá polovina roku 2008.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Tepelná čerpadla, solární kolektory

Předmět poptávky:
Příklad: Tepelné čerpadlo pro rodinný dům
Obor: Solární kolektory, tepelná čerpadla,
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.Podlahove topeni v rodinnem dome..
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 20.01.2009
částka: do 40 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, zajimam se o podlahove topeni do meho ridinneho dvoupodlazniho domu.Zajimala by mne jak cenova nabidka,tak typ provedeni..Chtel bych to napojit na solarni vytapeni.Dekuji za nabidku
Podlahové vytápění RD v Hlučíně
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Plzeň region: Plzeňský
datum: 25.07.2008
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Podlahové vytápění RD napojené na akumulační nádrž s el. spirálou a ohřevem TUV, zdroj tepla = kotel na dřevo (samotíž) + v budoucnu možnost připojit solár nebo tepelné čerpadlo, dále možnost vytápění pomocí radiátorů
tepelná čerpadla a solární panely: Plzeň ::
zaujalo nás   zaujalo nás (2)   tepelná čerpadla Seznam   Tepelná čerpadla info   Čerpadla do jezírek   Tepelná čerpadla - home