tepelná čerpadla a solární panely - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak pořídit tepelné čerpadlo či solární panely v obcích Sokolov, Chodov, Kraslice, Horní Slavkov, Habartov, Kynšperk nad Ohří, Rotava, Loket a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Tepelná čerpadla, sluneční panely - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože je to velmí pohodlné - vyplnění poptávky Vám zabere minimum času, zbytek je na firmách.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek (z různých stavebních oborů, tj. nejen na tepelná čerpadla či solární panely) a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože neriskujete - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože pravděpodobně ušetříte - pokud zavoláte jedné firmě, je možné že si nadsadí cenu. Pokud zadáte poptávku zde, pošleme ji až deseti firmám, které o sobě navzájem vědí - od většiny z nich proto dostanete rozumné nabídky.

Instalace tepelného čerpadla či soláčních panelů vyžaduje vysoké know-how - svěřte svoji poptávku zkušeným firmám!

Co můžete od firem požadovat

Nezapomeňte do poptávky uvést co vše požadujete, ušetříte si tak jednání s firmami které nejsou schopné nebo ochotné splnit Vaše požadavky. Mimo samotnou dodávku tepelného čerpadla nebo solárních kolektorů můžete chtít i zhotovení projektu. Potřebý je i výpočet ekonomické návratnosti, například při použití tepelného čerpadla země voda versus vzduch voda, V neposlední čadě, na ekologické zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární panely, je v řadě případů možné získat zajímavou státní dotaci. Firma která bude Vaši poptávku realizovat by to měla dobře vědět a umět Vám poradit čí získání dotace zprostředkovat.Příklady poptávek

vytápění a ohřev TUV v rodinném domě
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Sokolov region: Karlovarský
datum: 19.07.2008
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás návrh, dodávka a instalace topného systému pro rodinný dům. systém by s eměl skládat z plyn kotle turbo (1.2), podlahové topení v přízemí,(1.1,1.3,1.4,1.5) radiatory v prvním patře a také by jsme rádi využili solární panely .
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Tepelná čerpadla, solární kolektory

Předmět poptávky:
Příklad: Tepelné čerpadlo pro rodinný dům
Obor: Solární kolektory, tepelná čerpadla,
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.Rekonstrukce topení v rodinném domě
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Kraslice region: Karlovarský
datum: 29.06.2008
částka: 100 tis. až 1 mil. Kč platba: převodem
popis: Vážení, obracím se na vás se žádostí o zpracování cenové a termínové nabídky na provedení rekonstrukce topení v rodinném domě a to v následujícím rozsahu: - zpracování projektové dokumentace na základě projektu na provedení rekonstrukce střechy a zateplení výše uvedeného domu zpracovaného p. Vežranovským a vyřízení všech formalit nezbytných pro záhájení rekonstrukce - úplná demontáž stávajícího topení včetně kotlů a expanzní nádoby - dodávka a montáž nových rozvodů, instalace topných těles, kotlů (plynový stacionární kondenzační kotel + kotel na tuhá paliva + zásobník na TUV + expanzní nadoba), alternativního zdroje ohřevu TUV (solární panely) a to včetně napojení odtahu spalin, vzájemného propojení jednotlivých zdrojů TUV, napuštění, uvedení do provozu a přezkoušení. Děkuji a jsem s pozdravem
Rekonstrukce topení v rodinném domě
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Sokolov region: Karlovarský
datum: 14.01.2009
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Rodinný dům, 2 patra a suterén, stávající plynový kotel a rozvody. Chceme kompletně předělat rozvody a osadit nová tělesa, kotel bude asi zachován. Topení napojit na výměník v krbu a solární panel na ohřev TUV. Dále předělat rozvody ZTI ve dvou koupelnách a pro kuchyň. Děkuji za nabídky.
tepelná čerpadla a solární panely: Sokolov, Chodov, Kraslice, Horní Slavkov, Habartov, Kynšperk nad Ohří, Rotava, Loket, Březová, Nové Sedlo, Oloví, Bukovany, Svatava, Dolní Rychnov, Vintířov, Lomnice, Krajková, Citice, Staré Sedlo, Královské Poříčí, Krásno, Rovná, Libavské Údolí ::
zaujalo nás   zaujalo nás (2)   tepelná čerpadla Seznam   Tepelná čerpadla info   Čerpadla do jezírek   Tepelná čerpadla - home