tepelná čerpadla a solární panely - nechte si  ZDARMA  poslat nabídky firem z Vašeho okolí

Pohodlný a účinný způsob jak pořídit tepelné čerpadlo či solární panely v obcích Teplice, Bílina, Krupka, Duchcov, Dubí, Osek a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Chráníme Vaše soukromí - jsme registrováni na úřadě pro ochranu osobních údajů pod číslem 00030414.

Tepelná čerpadla, sluneční panely - ušetříte čas i peníze

Proč hledat firmu on-line?

Protože je to velmí pohodlné - vyplnění poptávky Vám zabere minimum času, zbytek je na firmách.

Protože to opravdu funguje - do systému byly vloženy desetitisíce poptávek (z různých stavebních oborů, tj. nejen na tepelná čerpadla či solární panely) a mnoho z nich bylo realizováno ke spokojenosti obou stran.

Protože neriskujete - poptávka je zcela nezávazná a přísně chráníme Vaše soukromí - kontaktní údaje obdrží nejvýše deset firem se skutečným zájmem o poptávku.

Protože pravděpodobně ušetříte - pokud zavoláte jedné firmě, je možné že si nadsadí cenu. Pokud zadáte poptávku zde, pošleme ji až deseti firmám, které o sobě navzájem vědí - od většiny z nich proto dostanete rozumné nabídky.

Instalace tepelného čerpadla či soláčních panelů vyžaduje vysoké know-how - svěřte svoji poptávku zkušeným firmám!

Co můžete od firem požadovat

Nezapomeňte do poptávky uvést co vše požadujete, ušetříte si tak jednání s firmami které nejsou schopné nebo ochotné splnit Vaše požadavky. Mimo samotnou dodávku tepelného čerpadla nebo solárních kolektorů můžete chtít i zhotovení projektu. Potřebý je i výpočet ekonomické návratnosti, například při použití tepelného čerpadla země voda versus vzduch voda, V neposlední čadě, na ekologické zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární panely, je v řadě případů možné získat zajímavou státní dotaci. Firma která bude Vaši poptávku realizovat by to měla dobře vědět a umět Vám poradit čí získání dotace zprostředkovat.Příklady poptávek

Vodní podlahové topení pro novostavbu RD
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Teplice region: Ústecký
datum: 08.11.2008
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Stavím RD, dvoupodlažní, pro vytápění chci použít podlahové topení napojené na tepelné čerpadlo. Celková vytápěná plocha bude cca 120 metrů čtverečních. Dokončení hrubé stavby bude v červenci-srpnu 2008.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Tepelná čerpadla, solární kolektory

Předmět poptávky:
Příklad: Tepelné čerpadlo pro rodinný dům
Obor: Solární kolektory, tepelná čerpadla,
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.stavba krbu
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Duchcov region: Ústecký
datum: 18.12.2008
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás stavbu krbu, který by společně se solárními panely vytápěl přízemní atriový dům o rozloze 150 m2. Krb bude napojen spolu se solárními panely na tisícilitrovou akumulační nádobu, ze které bude rozvod teplé vody po bytě a to jak do koupelny, tak do podlahového vytápění.
Ústřední topení v RD - rekonstrukce- nové.
obor: Tepelná čerpadla a vrty
město: Bílina region: Ústecký
datum: 03.07.2008
částka: do 100 000 Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, v přízemním ,obývaném , částečně podsklepeném RD poptáváme kompletní vytápění. Stávající plynový kotel byl nainstalován na původní samotížný systém. Chceme navíc samostatně vytápět a měřit výminek. Uvažujeme i o solárních panelech pro přípravu TUV ve vazbě na topení. a necháme si poradit pokud to povede k úsporám.
tepelná čerpadla a solární panely: Teplice, Bílina, Krupka, Duchcov, Dubí, Osek, Košťany, Proboštov, Novosedlice, Hrob, Bystřany, Hostomice, Zabrušany, Háj u Duchcova, Světec, Kostomlaty pod Milešovkou, Hrobčice, Jeníkov, Újezdeček, Modlany, Ohníč, Bžany, Rtyně nad Bílinou, Lahošt, Ledvice ::
zaujalo nás   zaujalo nás (2)   tepelná čerpadla Seznam   Tepelná čerpadla info   Čerpadla do jezírek   Tepelná čerpadla - home